Зміст

<< Головна УГКЦ

  Собор:
 IV-a сесія
 Канонічні основи
 Статут Собору
 Попередні сесії

Rambler's Top100


Помилка в тексті?
Виділіть мишкою та натисніть Ctrl+Enter!

   В розділі...
• Львівська архиєпархія
• Перемишсько-Варшавська архиєпархія
• Самбірсько-Дрогобицька єпархія
• Тернопільсько-Зборівська єпархія
• Коломийсько-Чернівецька єпархія
 Івано-Франківська єпархія
• Сокальська єпархія
• Стрийська єпархія
• Бучацька єпархія
• Діаспора-Австралія
• Діаспора-Бразилія
  

Матеріали
Єпархіального Собору
Івано-Франківської Єпархії
Української Греко-Католицької Церкви
“Євангелізація і душпастирство у III тисячолітті”

м. Івано-Франківськ
15-16 січня 2002 р.Б.



ПРОГРАМА
Єпархіального Собору

15 січня 2002 року

9.00 - Реєстрація учасників Собору.
11.00 - Архиєрейська Божественна Літургія.
12.45 - Вступне слово і благословення Владики Софрона (Мудрого), єпарха Івано-Франківського
13.00 - Обід

Доповіді:
13.50 - Євангелізація. - д-р Віктор Шеремета.
14.10 - Євангелізація та засоби масової комунікації та преса. - о.Ігор Пелехатий
14.30 - Євангелізація у громадських місцях. - о.Дмитро Кубацький.
14.50 - Церковне правило. - о. д-р Олег Каськів.
15.10 - Душпастирювання у війську. - о.Роман Галейко.
15.30 - Душпастирювання у вязницях та колоніях. - о.Юрій Новицький.
15.50 - Душпастирювания в лікарнях: методи і підходи.- о.Василь Рак.
16.10 - Харитативна діяльність у Церкві.- о.декан Микола Сімкайло.
16.30 - Душпастирювання у сиротинцях та інтернатах. - о.Сергій Знак.
16.50-18.10 Початок праці в групах.
18.30 - Вечеря.
19.10 - Виступ Вертепу для делегатів Собору.
19.50 - Звіт керівників груп про роботу в групах.
20.30 - Вечірня
22.00 - Нічний спочинок.

16 січня 2002 року

6.00 - Встання.
6.30 - Божественна Літургія.
7.40 - Сніданок

Доповіді:
8.40 - Душпастирювання у вищих навчальних закладах. - о.д-р Святослав Кияк
9.00 - Праця пароха із молодю (молодіжні товариства, організації, гуртки). – о.Віталій Дем'янець.
9.20 - Душпастирювання із молодю в парафії. - о.Василь Фіголь.
9.40 - Катихизація дітей в родині. - о.Роман Карпів.
10.00 - Катнхизація дітей у недільних школах. - с.Антонія Драй.
10.20 - Передшлюбна катихизація. - о.Володимир Духович.
10.40 - Парафіяльна катихизація людей (старших). - о.Богдан Курилів.
11.00 - 12.30 - Початок праці в групах.
13.00 - Звіт керівників груп про роботу в групах.
13.30 - Обід
14.30 - Молебен до блажених Єпископів Кир Григорія, Кир Івана, Кир Семеона.
15.20 - Спільна фотографія учасників Собору
15.45 - Підвечірок
16.30 - Від’їзд делегатів Собору.

Помилка в тексті? Виділіть мишкою та натисніть Ctrl+Enter!
© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC