Зміст

<< Головна УГКЦ

  Собор:
 IV-a сесія
 Канонічні основи
 Статут Собору
 Попередні сесії
   В розділі...
    <<< Назад
 Програма Собору
• Соборові доповіді
• Безперервна молитва монашества
• Соборова молитва
• Суспільні дороговкази віруючого
• Післясоборові статті
• Фотогалерея
• Ікона Новомучеників
• Єпархіальні Собори
• Передсоборові  дослідження
• Делегати Собору
   Програма Собору

Проект

УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА
Патріарший Собор
III-я сесія

«ІСУС ХРИСТОС — ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»


Львів-Рудно
30 червня — 4 липня 2002 року

П Р О Г Р А М А


П’ятниця, 28 червня
(за бажанням делегатів)
14.00 Прогулянка Львовом
17.00 Відвідання постійно діючої експозиції ікон (Львівський національний музей,
пр. Свободи, 20)
19.30 Театральна вистава

Субота, 29 червня
Приїзд, реєстрація та поселення делегатів і гостей Собору
(Львівська Архиєпархіальна Семінарія Святого Духа,
адреса: Львів-Рудно, вул. Шевченка, 188;
тел. (380-322) 69-09-14; 69-05-64; факс (380-322) 69-09-14;
електронна пошта: sobor@ugcc.org.ua; office@lds.lviv.ua;
доїзд: маршрутне таксі № 84 від Львівського Національного університету ім. Ів. Франка;
маршрутне таксі № 183 від площі Липневої (Привокзальна); маршрутне таксі № 83 від приміського вокзалу)
(за бажанням делегатів)
14.00 Екскурсія в Шевченківський гай
18.30 Посвячення фундаменту Львівської Архиєпархіальної Семінарії

Неділя, 30 червня
8.30 Від’їзд до Собору Св. Юра
10.00Свята Літургія (Собор Св. Юра)
Урочисте відкриття Собору
13.00Прийняття делегатів і гостей у Митрополичих Палатах
14.30 Від’їзд від Собору Св. Юра до Українського Католицького Університету
(вул. Стрийська, 35)
15.00 Інавгурація Українського Католицького Університету (вул. Стрийська, 35)
16.15 Від’їзд до Рудно
17.00 Відпочинок, вільне спілкування
18.00 Вечеря
Привітання ректора Львівської Архиєпархіальної Семінарії Святого Духа
о. д-ра Богдана Праха
19.00 Акафіст до Святого Духа
19.30 Програмова доповідь
Блаженнішого Патріарха Любомира (Гузара),
глава Собору
Привітання гостей Собору
Представлення програми роботи
   представляє — митр. прот. д-р Михайло Димид,
           секретар Собору

Понеділок, 1 липня,/b>
7.00 Свята Літургія/Сповідь
8.30 Сніданок
9.30
Інформація про делегатів Собору
представляє — секретаріат Собору
Затвердження колегіальних органів Собору
10.00 Доповідь: «Попередні сесії Патріаршого Собору та внесок Єпархіальних Соборів»
доповідач — митр. прот. д-р Михайло Димид,
секретар Собору
10.30 Письмові запитання до доповідача
10.50 Перерва
11.10 Перша доповідь: «Богословський вимір соціального життя як відображення догмату про Святу Тройцю»
співдоповідачі — митр. прот. д-р Мирон Бендик,
ректор Єпархіального Катехитичного
Інституту Пресвятої Трійці (м.Дрогобич)
о. Іван Гаваньо,
редактор журналу “Богословія“
11.40 Письмові запитання до доповідачів
12.10 Праця у групах
13.30 Обід
15.00 Друга доповідь: «Аналіз конкретних обставин життя українців (греко-католиків) на тлі моралі нинішнього світу»
доповідач — о. д-р Святослав Шевчук,
віце-ректор Львівської Архиєпархіальної Семінарії Святого Духа
Спеціальна доповідь: «Мас-медіа як “нова євангелія”»
доповідач — о. Ігор Пелехатий,
головний редактор часопису і видавництва “Нова Зоря”,
Івано-Франківська Єпархія
15.45 Письмові запитання до доповідачів
16.15 Праця у групах
18.00 Підсумкове засідання (звіт керівників груп)
19.00 Молебень/Акафіст
19.30 Вечеря
21.00 Розважальна програма

Вівторок, 2 липня
7.00 Свята Літургія/Сповідь
8.30 Сніданок
9.30 Інформація редакційної комісії представляє — керівник редакційної комісії
10.00 Третя доповідь: «Особливості соціальної місії Київської Церкви,
представленої поученням Слуги Божого Митрополита Андрея
(Шептицького), а також через призму життя новомучеників»
доповідач — доц., канд. іст. наук Михайло Гайковський, Український державний лісотехнічний університет,
Львівська академія мистецтв
10.30 Письмові запитання до доповідача
10.50 Перерва
11.10 Четверта доповідь: «Аналіз успішності конкретних церковних служб і пропозицій щодо більшого виміру служіння церковних мужів-жінок- християн»
доповідач — о. Тарас Барщевський,
Катехитично-Педагогічний Інститут Львівської Богословської Академії,
Крижевацька Єпархія
11.40 Письмові запитання до доповідачів
12.10 Праця у групах
13.30 Обід
15.00 П’ята доповідь: «Кілька відокремлених аспектів кризи соціального виміру людини:
а) розлучення і занепад родинного життя;
б) аборти — дітовбивство;
в) алкоголізм — наркотична залежність;
г) корупція — хабарництво»

співдоповідачі — о. Роман Іванців,
голова Архиєпархіального Церковного суду,
Львівська Архиєпархія
о. Петро Рак,
адміністратор Церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці,
Львівська Архиєпархія
Роман Прочко,
менеджер Спільноти
взаємодопомоги «Оселя»
Андрій Костюк,
завідувач юридичним відділом
Львівської Богословської Академії
Спеціальна доповідь: «Соціальні проблеми молоді»
доповідач — о. Йосиф Іван Мілян,
голова Патріаршої Комісії у справах молоді
16.30 Письмові запитання до доповідачів
17.00 Праця у групах
18.00 Підсумкове засідання (звіт керівників груп)
19.00 Молебень/Акафіст
19.30 Вечеря
21.00 Розважальна програма

Середа, 3 липня
7.00 Свята Літургія/Сповідь
8.30 Сніданок
9.30 Інформація редакційної комісії представляє — керівник редакційної комісії
10.00 Шоста доповідь: «Соціальні перспективи в промовах Івана Павла II виголошених в Україні»
доповідач — о. Андрій Романків,
докторант Салезіянського Папського Університету, Рим
, Тернопільсько-Зборівська Єпархія
10.30 Письмові запитання до доповідача
10.50 Перерва
11.10 Сьома доповідь: «Катехитичний довідник як приклад конкретних вказівок християнам»
доповідач — о. д-р Стефан Батрух,
Перемишльсько-Варшавська Архиєпархія
11.40 Письмові запитання до доповідача
12.10 Праця у групах
13.30 Обід
15.00 Восьма доповідь: «Що перешкоджає нам — священикам, ченцям, мирянам — свідчити Христа у суспільстві»
співдоповідачі — с. Марта Козак
, головна настоятелька Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії
о. Олег Зубик, Львівська Архиєпархія
п. Зоряна Шеремета,
директор Приватного ліцею ім. Климентія Шептицького
16.00 Письмові запитання до доповідачів
16.30 Праця у групах
18.00 Підсумкове засідання (звіт керівників груп)
19.00 Молебень/Акафіст
19.30 Вечеря
21.00 Розважальна програма

Четвер, 4 липня
7.00 Свята Літургія/Сповідь
8.30 Сніданок
9.30 Інформація редакційної комісії представляє — керівник редакційної комісії
10.00 Дев’ята доповідь: «Христос і антропологічний вимір Його діяння входячи в особистий контакт з кожною людиною»
доповідач — п. Тарас Добко,
заступник декана філософсько-богословського факультету Львівської Богословської Академії
10.30 Письмові запитання до доповідача
11.00 Праця у єпархіальних групах
13.00 Обід
15.00 Підсумкова інформація редакційної комісії представляє — керівник редакційної комісії
15.30 Прийняття рішень
16.00 Урочисте закриття Собору.
Підсумковий виступ Блаженнішого Патріарха Любомира (Гузара)
17.00 Молебень
18.00 Вечеря

П’ятниця, 5 липня
7.30 Сніданок
8.30 Від’їзд до Собору Св. Юра
9.30 Подячний молебень (Собор Св. Юра)
Вручення грамот делегата Собору
Передача представникам всіх єпархій символічного вогню
11.00 Подячна Архиєрейська Літургія (Церква Св. Йосафата, вул. Замарстинівсь- ка, 134)
14.00 Від’їзд делегатів і гостей Собору
© Розробка та розміщення - TRC, 2001