Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100

   В розділі...
     <<< Назад
  
• Програма науково-пасторальної конференції присвяченої Року Пресвятої Євхаристії
• Програма святкувань Року Пресвятої Євхаристії в Івано-Франківській єпархії
   Івано-Франківська єпархія УГКЦ


2-3 липня 2005 року в Івано-Франківській єпархії пройдуть урочистості з нагоди Року Пресвятої Євхаристії. Розпочнуться святкування в Катедральному соборі о 9:15 Молебнем до Ісуса Христа, який відслужить Владика Софрон (Мудрий). Після Молебню архієрей благословить молодих прочан, учнів недільних шкіл, які вирушать у пішу прощу до села Крилос. У програмі прощі, крім молитви, є і мистецькі заходи, зокрема конкурс малюнків «Все це – дари Божі» та театралізована Хресна дорога. Вночі, о 24:00, розпочнеться духовно-молитовний концерт, в якому візьмуть участь Народний артист України Богдан Сташків, співак та композитор Богдан Кучер, Ірина Лончина, гурт «Новий день» та багато інших.

Паралельно з духовною програмою у Катехитичному центрі Івано-Франківська відбудеться науково-пасторальна конференція, в якій буде виголошено шість доповідей про Пресвяту Євхаристію. На завершення наукової частини відбудеться прес-конференція з нагоди святкувань.

Завершаться святкування Архієрейською Літургією, яку очолить Преосвященний Владика Софрон (Мудрий) і уділить повний відпуст всім учасникам.


© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC