Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100


Помилка в тексті?
Виділіть мишкою та натисніть Ctrl+Enter!

   В розділі...
    <<< Назад
• Корoтка інформація
• Програма заходів
• Графік неперервної молитви
 Аудіофайли
• Дати з життя і діяльності Митрополита Андрея Шептицького
• Молитви Митрополита Андрея Шептицького
• Публікації про Митрополита Андрея та Патріарха Йосифа
• Відзначення ювілейних річниць Митрополита Андрея (Шептицького) та Патріарха Йосифа (Сліпого) у фотографіях
  

У цьому підрозділі запрошуємо Вас прослухати голос Митрополита Андрея Шептицького та Патріарха Йосифа Сліпого, а також фрагмент проповіді Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара, Глави УГКЦ, яку він виголосив 17 січня 2004 року, в день святкування 103 річниці інтронізації Митрополита Андрея.

Фрагмент останньої Великодньої проповіді Слуги Божого Митрополита Галицького, Архієпископа Львівського, Єпископа Кам'янець-Подільського Андрея Шептицького, виголошеної у 1944 році в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. (Ораторія Віктора Камінського. Заслужена капела України "Трембіта") (тривалість: 3,54 хв.; розмір: 1,79 МБ)

Проповідь Ісповідника віри Патріарха Йосифа, яку він виголосив 29 червня 1969 року, в день освячення собору Святої Софії у Римі. (тривалість: 11,21 хв.; розмір: 7,79 МБ)

Проповідь Блаженнішого Любомира, яку він виголосив 17 січня 2004 року, в день святкування 103 річниці інтронізації Митрополита Андрея. У проповіді Глава УГКЦ звернув увагу присутніх на чотирьох провідників нашої Церкви у минулому столітті: Митрополита Андрея Шептицького, Патріарха Йосифа Сліпого, Патріарха Мирослава Івана Любачівського та Митрополита Володимира Стернюка. Блаженніший Любомир говорив про їхню витривалість і самопожертву в таких різних часах ХХ століття. (Радіо "Воскресіння") (тривалість: 3,44 хв.; розмір: 2,56 МБ)

Помилка в тексті? Виділіть мишкою та натисніть Ctrl+Enter!
© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC