Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100

   В розділі...
     <<< Назад
  
• 01.10.2007
• 02.10.2007
• 03.10.2007
• 04.10.2007
• 05.10.2007
• 06.10.2007
• 07.10.2007
• 08.10.2007
• 09.10.2007
• 10.10.2007
• 11.10.2007
• 12.10.2007
• 13.10.2007
• 14.10.2007
• 15.10.2007
• 16.10.2007
• 17.10.2007
• 18.10.2007
• 19.10.2007
• 20.10.2007
• 21.10.2007
• 22.10.2007
• 23.10.2007
• 24.10.2007
• 25.10.2007
• 26.10.2007
• 27.10.2007
• 28.10.2007
• 29.10.2007
 30.10.2007
• 31.10.2007
   30.10.2007

30 жовтня 2007 року


Прор. Осії.
Св. препмуч. Андрія Критського.Святий Осія

Святий Осія був пророком у VIII ст. перед Христом і належав до 12 "малих" пророків. Передбачав релігійний занепад північного ізраїльського царства та його загибель. Усе своє життя він боровся проти відступства Ізраїля від Бога і засуджував ідолопоклонство. Попри всю безупинну віроломність народу та його неймовірну впертість пророк таки знаходить для нього слова втіхи, обіцяючи йому, що він зазнає кращих (месіянських) часів.

У своїй пророчій книзі пророк Осія передбачає, що Месія прийде як Дитя в Єгипет, і Отець покличе Його звідти. Також він пророкує, що Месія своєю смертю потопче владу пекла і визволить тих, які все своє життя провели в страху перед смертю. Закінчує свою книгу закликом до народу: "Повернись, Ізраїлю, до Господа, Бога твого, бо ти спотикнувся об твою беззаконність!" (Ос 14, 2).

Святий Андрій Критський

Св. мученик був монахом на своїм ріднім острові. Коли почув, що в Царгороді цісар Константан Копронім почав сильно виступати проти почитання св. ікон, прибув до Царгороду, щоб стати в обороні св. справи. Одного дня, коли цісар приглядався мукам деяких католиків, що не хотіли відступити від св. віри, Андрій виступив зі словом і сміло осудив таку несправедливість. Його негайно зловили й завели перед цісарський престіл.

Наступного дня його знову привели перед цісаря, де він виголосив свою промову в обороні св. ікон. За те казав його цісар бичувати, а опісля водити вулицями на пострах іншим людям. На вулиці прискочив до нього один завзятий єретик і списом проколов йому ногу. Від знущань і втрати крові закінчив св. Андрій незабаром на міській площі своє мученицьке життя. Сталося це 766 року.

Крім св. мученика Андрія Критського, ми почитаємо ще 4 липня св. архиєпископа Андрія Критського.

На початок 1 послання ап. Павла до Солунян 1, 6-10

Браття, ви стали наслідувати нас і Господа, прийнявши слово серед численних утисків, з радістю Святого Духа і, таким чином, ви стали зразком для всіх віруючих у Македонії та в Ахаї. Від вас бо рознеслося слово Господнє не тільки в Македонії та в Ахаї, але ваша віра в Бога розійшлася по всіх усюдах, так що нам не потрібно говорити про те. Про нас бо там оповідають, який ми успіх мали у вас і як ви від ідолів вернулися до Бога, щоб служити живому й правдивому Богові та очікувати з неба Його Сина, якого Він воскресив з мертвих — Ісуса, що визволяє нас від майбутнього гніву.

На початок Євангеліє від Луки 11, 1-10

В той час Ісус молився в одному місці і, як кінчив, сказав до Нього один з Його учнів: Господи, навчи нас молитися, як Іван навчив своїх учнів. Він до них промовив: Коли ви молитесь, кажіть: Отче, нехай святиться ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє. Наш хліб насущний дай нам кожного дня. І прости нам гріхи наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не введи нас у спокусу. Далі до них промовив: Коли б хто з вас мав приятеля, і той прийшов до нього опівночі і сказав до нього: Друже, позич мені три хліби, бо приятель мій прибув до мене з дороги, і я не маю що йому дати; а той зсередини відповів би йому: Не докучай мені, двері вже замкнені, і діти мої зі мною в ліжку; не можу встати і дати тобі; кажу вам, що коли й не встане та не дасть, тому що він його приятель, однак, через його настирливість, підведеться і дасть, скільки той потребує. Отож, кажу вам: Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує, хто шукає, знаходить, і тому, хто стукає, відчиниться.

На початок Риб'ячий жир для собаки

Одному чоловікові сказали, що риб'ячий жир дуже корисний для собак, і той почав посилено напувати ним свого добермана. Кожного дня він затискав голову пса між своїми колінами і, незважаючи на його несамовиті пручання, вливав чергову порцію ліків.

Все ж одного разу собаці вдалося вирватися, порозливавши жир по підлозі. Однак згодом пес, на превелике здивування господаря, повернувся, аби облизати ложку. Лише тоді чоловік збагнув, що його улюбленець протестував не проти самого жиру, а проти того, як йому це давали.


Ентоні де Мелло. Молитва жаби. т. 2. - Свічадо, 1999

На початок Прохання про молитву

З 9 грудня 2003 року на цьому місці у "Покутті" Ви можете подати своє прохання про молитву. А ми передамо його сестрам-монахиням Української Греко-Католицької Церкви, які будуть молитися у Вашому намірі. Якщо Ви не заперечуватимете, прохання буде активізоване тут (тільки текст прохання, без вказівки імені та прізвища того, хто просить про молитву).

Запрошуємо відвідувачів нашої сторінки до спільної молитви, адже Господь наш Ісус Христос сказав: "Де двоє або троє зібрані в моє ім'я, там я серед них" (Мт. 18, 20), - а також: "Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам" (Мт. 7, 7). Як відомо, молитви є різні (одна триває декілька хвилин і інша - лічені секунди), тому просимо про таку молитву, яку матимете змогу промовити.

Просимо помолитися

- за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея (Шептицького) та Ісповідника віри Патріарха Йосифа (Сліпого);
- за Боже благословення для Віктора, Олександра, Галини, Петра, Каземіра, Світлани, Олени, Оксани, Віри;
- за Боже благословення для Михайла, Олени, Настасії, Маркіяна, Миколи, Ольги, Володимира, Евеліни, Ілони, Геннадія, Ярослава, Марти, Марти, Ірини, Галини, Михайла, Світлани, Світлани;
- за упокій Петра, Юстини, Миколи, Василя, Кулини, Миколи, Івана, Матрони;
- за упокій Михайла, Марії, Тетяни, Анни, Петра, Станіслава, Данила, Меланки, Стефи, Михайла, Гриня, Василя, Йосифа;
- за упокій Михайла, Марії, Миколи, Людмили, Валентини, Антона, Єфросинії, Олексія, Семена, Єви;
- за упокій Василя, Емілії, Богдана, Лідії, Віктора, Михайла, Наталії, Зінаїди, Михайла, Миколи, Миколи;
- за здоров'я душі, тіла Тетяни і Вадима, мир, злагоду в їх сім’ї, любов між ними і за те, щоб Господь Бог дав їм дитину;
- за здоров'я душі, тіла Михайла, мир, злагоду , щоб Господь Бог дав Михайлові роботу;
- за упокій Нелі, Луня;
- за Боже благословення для священників Романа, Романа, Івана, Андрія, Миколу, Тимотея, Володимира, Юрія;
- за Боже благословення для сестер Емілії, Бернадети, Ольги, Володимири;
- за упокій воїнів ОУН, УПА, запорізьких козаків знищених Катериною II та душі в чистилищі українського народу;
- за упокій душ, які померли під час голодомору;
- за Боже благословення для готельного бізнесу Михайла, Світлани;
- за здоров'я душі, тіла Андрія і Оксани, мир, злагоду в їх сім’ї;
- за благословення для Святослава і його швидке одужання після важкої аварії;
- за Боже благословення для Назара і його швидке одужання після важкої аварії;
- за благословення для Андрія та Оксани, за мир злагоду і любов у їхній сім'ї і щоб Господь Бог подарував їм дитину;
- за благословення для Андрія, Лесі та Юлії і, щоб Господь допоміг їм подолали ту складну ситуацію, в якій вони опинилися;
- за здоров'я душi, тiла Назара, Тетьяни, Людмили, Володимира, Iрини, Iвана, Олександра.У зв'язку з неполадками в роботі форми для надсилання прохань про молитву, просимо надсилати свої прохання безпосередньо на електронну адресу: [email protected]

Якщо Ви бажаєте залишити своє прохання, то просимо заповнити нижчеподану форму (формулювання прохання має бути чітким і лаконічним).

Ваше ім'я та прізвище:
         
Ваша ел. адреса (e-mail):
         
Текст прохання:
         
                         

На початок 


© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC