Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100

   В розділі...
     <<< Назад
  
• 01.11.2007
• 02.11.2007
• 03.11.2007
• 04.11.2007
• 05.11.2007
• 06.11.2007
• 07.11.2007
• 08.11.2007
• 09.11.2007
• 10.11.2007
• 11.11.2007
• 12.11.2007
• 13.11.2007
 14.11.2007
• 15.11.2007
• 16.11.2007
• 17.11.2007
• 18.11.2007
• 19.11.2007
• 20.11.2007
• 21.11.2007
• 22.11.2007
• 23.11.2007
• 24.11.2007
• 25.11.2007
• 26.11.2007
• 27.11.2007
• 28.11.2007
• 29.11.2007
• 30.11.2007
   14.11.2007

14 листопада 2007 року


Свв. чудотворців і безсрібників Косми і Дам'яна.Святі Косма і Дам’ян

Святі Косма і Дам'ян були рідними братами арабського походження і лікарями за професією. Свої послуги робили людям без жодної винагороди і за це їх назвали безсрібниками. Вони лікували людей часто одним тільки покладанням рук. Косма і Дам'ян водночас були християнськими апостолами, які ревно поширювали між поганами Христову віру. За це під час Діоклетіанового переслідування християн поганський намісник наказав їх замучити 303 року.

Наша Церква вшановує їх словами: "Наводнені водами духовними, як повноводні ріки, все створіння напоюєте Божими знаками і преславними дарами оздоровлень, висушуючи душерозтлінні пристрасті, зціляючи недуги і проганяючи духів, богоносні Безсрібники, заступники душ наших. Хто не здивується? Хто не прославить? Хто з вірою не оспіває чудеса мудрих і преславних Безсрібників? Бо і по святій їхній смерті подають вони усім, що з вірою приходять, щедрі ізцілення, а їх святі мощі виділяють благодатне оздоровлення".

На початок 2 послання ап. Павла до Солунян 2, 1-12

Браття, стосовно приходу Господа нашого Ісуса Христа, коли ми зберемося до Нього. Щоб ви не відразу вагалися розумом та не тривожилися ні духом, ні словом, ні посланням, яке нібито від нас, наче настав Господній день. Хай ніхто вас не ошукає жодним способом. Бо раніше має прийти відступлення та виявитися людина беззаконня, син погибелі, що противиться і підноситься понад усім тим, що зветься Богом чи святинею; він у Божому храмі сяде [як Бог] і видаватиме себе за Бога. Хіба ви не пам'ятаєте, що я вам про це говорив, коли ще був у вас? І тепер знаєте те, що його стримує з'явитися свого часу. Бо таємниця беззаконня вже діє; однак тепер є Той, Хто стримує, поки не буде усунений з-поміж нас. І тоді з'явиться беззаконник, якого Господь Ісус погубить духом Своїх уст і знищить появою Свого приходу. Його прихід - за сприяння сатани — буде з усякою силою, ознаками, фальшивими чудесами, з усякою оманою неправди для тих, які гинуть, бо любові до правди вони не прийняли, аби спастися. І за це Бог посилає їм дію омани, щоб вони повірили в неправду, аби суд прийняли всі, що не повірили в правду, а уподобали неправду.

На початок Євангеліє від Луки 12, 48-59

Сказав Господь: Від кожного, кому дано багато, вимагатимуть багато; і кому повірено багато, від того будуть більше жадати. Прийшов Я кинути вогонь на землю, і як Я прагну, щоб він уже розгорівся! Хрещення маю я прийняти — і як мені на душі важко, доки воно не здійсниться! Гадаєте, що Я прийшов мир дати на землі? Ні бо, кажу вам, але розділ. Віднині бо п'ятеро в одній хаті будуть розділені: троє проти двох і двоє проти трьох. Будуть розділені батько проти сина і син проти батька, мати проти дочки і дочка проти матері, свекруха проти невістки і невістка проти свекрухи. Він промовив іще до народу: Коли бачите хмару, що насувається зі заходу, зараз кажете: Буде дощ; і так воно буває. І коли дме південний вітер, кажете: Спека буде; і так буває. Лицеміри, лице землі і неба вмієте розпізнавати; часу ж цього як не розпізнаєте? Чому самі собою не судите, що справедливе? Коли йдеш з противником своїм до суду, намагайся визволитися від нього в дорозі, щоб він не потяг тебе до судді, і суддя не видав тебе возному, і возний щоб не кинув тебе до в'язниці. Кажу тобі: Не вийдеш звідти, аж поки не віддаси останнього шага.

На початок Папуга, що кашляв

Коли улюблений папуга одного старого моряка почав часто кашляти, його господар покинув курити, бо вирішив, що дим, який постійно стовпом стояв у кімнаті, зашкодив здоров'ю птаха.

Він викликав ветеринара, який ретельно оглянув папугу і дійшов висновку, що у того не було ані пташиної хвороби, ані пневмонії. Пташка просто імітувала кашель свого господаря, палкого шанувальника люльки.


Ентоні де Мелло. Молитва жаби. т. 2. - Свічадо, 1999

На початок Прохання про молитву

З 9 грудня 2003 року на цьому місці у "Покутті" Ви можете подати своє прохання про молитву. А ми передамо його сестрам-монахиням Української Греко-Католицької Церкви, які будуть молитися у Вашому намірі. Якщо Ви не заперечуватимете, прохання буде активізоване тут (тільки текст прохання, без вказівки імені та прізвища того, хто просить про молитву).

Запрошуємо відвідувачів нашої сторінки до спільної молитви, адже Господь наш Ісус Христос сказав: "Де двоє або троє зібрані в моє ім'я, там я серед них" (Мт. 18, 20), - а також: "Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам" (Мт. 7, 7). Як відомо, молитви є різні (одна триває декілька хвилин і інша - лічені секунди), тому просимо про таку молитву, яку матимете змогу промовити.

Просимо помолитися

- за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея (Шептицького) та Ісповідника віри Патріарха Йосифа (Сліпого);
- за Боже благословення для Віктора, Олександра, Галини, Петра, Каземіра, Світлани, Олени, Оксани, Віри;
- за Боже благословення для Михайла, Олени, Настасії, Маркіяна, Миколи, Ольги, Володимира, Марти, Марти, Ірини, Галини, Михайла, Світлани, Світлани;
- за упокій Петра, Юстини, Миколи, Василя, Кулини, Миколи, Івана, Матрони;
- за упокій Михайла, Марії, Тетяни, Анни, Петра, Станіслава, Данила, Меланки, Стефи, Михайла, Гриня, Василя, Йосифа;
- за упокій Михайла, Марії, Миколи, Людмили, Валентини, Антона, Єфросинії, Олексія, Семена, Єви;
- за упокій Василя, Емілії, Богдана, Лідії, Віктора, Михайла, Наталії, Зінаїди, Михайла, Миколи, Миколи;
- за здоров'я душі, тіла Тетяни і Вадима, мир, злагоду в їх сім’ї, любов між ними і за те, щоб Господь Бог дав їм дитину;
- за здоров'я душі, тіла Михайла, мир, злагоду, щоб Господь Бог дав Михайлові роботу;
- за упокій Нелі, Луня;
- за Боже благословення для священиків Романа, Романа, Івана, Андрія, Миколу, Тимотея, Володимира, Юрія;
- за Боже благословення для сестер Емілії, Бернадети, Ольги, Володимири;
- за упокій воїнів ОУН, УПА, запорізьких козаків знищених Катериною II та душі в чистилищі українського народу;
- за упокій душ, які померли під час голодомору;
- за Боже благословення для готельного бізнесу Михайла, Світлани;
- за Боже благословення для Зенновії, Руслана;
- за благословення для Святослава і його швидке одужання після важкої аварії;
- за Боже благословення для Назара і його швидке одужання після важкої аварії;
- за благословення для Андрія та Оксани, за мир злагоду і любов у їхній сім'ї і щоб Господь Бог подарував їм дитину;
- за благословення для Андрія, Лесі та Юлії і, щоб Господь допоміг їм подолали ту складну ситуацію, в якій вони опинилися;
- за здоров'я душi, тiла Назара, Тетяни, Людмили, Володимира, Ірини, Івана, Олександра;
- за здоров'я та ласки Божі для Марічки;
- за здоров'я душі та тіла Яни, Діани, Ірини, Михайла та Боже благословення на будівництво будинку.У зв'язку з неполадками в роботі форми для надсилання прохань про молитву, просимо надсилати свої прохання безпосередньо на електронну адресу: press@ugcc.org.ua

Якщо Ви бажаєте залишити своє прохання, то просимо заповнити нижчеподану форму (формулювання прохання має бути чітким і лаконічним).

Ваше ім'я та прізвище:
         
Ваша ел. адреса (e-mail):
         
Текст прохання:
         
                         

На початок 


© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC