Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100

   В розділі...
     <<< Назад
  
• 01.11.2007
• 02.11.2007
• 03.11.2007
• 04.11.2007
• 05.11.2007
• 06.11.2007
• 07.11.2007
• 08.11.2007
• 09.11.2007
• 10.11.2007
• 11.11.2007
• 12.11.2007
• 13.11.2007
• 14.11.2007
• 15.11.2007
• 16.11.2007
• 17.11.2007
• 18.11.2007
• 19.11.2007
• 20.11.2007
• 21.11.2007
• 22.11.2007
• 23.11.2007
• 24.11.2007
• 25.11.2007
• 26.11.2007
 27.11.2007
• 28.11.2007
• 29.11.2007
• 30.11.2007
   27.11.2007

27 листопада 2007 року


Св. і всехвального ап. Филипа.Святий Филип

Святий Филип належав до 12 Христових апостолів. Св. євангелист Іван подає нам декілька згадок про нього. З першої ми довідуємося, що Филип, зустрівшись з Ісусом, довший час думав про Нього. Коли ж на підставі Святого Письма дійшов до висновку, що Ісус з Назарету - це справді обіцяний Месія, то переказав своєму приятелеві Натанаїлові цю новину і докази на підтвердження правди. Ще згадує про нього св. Іван у своєму Євангелії з нагоди чудесного розмноження п'яти хлібів і двох риб та насичення ними більше п'яти тисяч людей, а також під час урочистого Христового в'їзду в Єрусалим і Тайної вечері.

З вірою в Ісуса Христа і гарячою любов'ю до Нього Филип, як і інші апостоли, після зіслання Святого Духа пішов проповідувати поганам слова правди й спасіння. Свою апостольську працю апостол Филип закінчив мученицькою смертю в місті Гієрополі у Малій Азії.

На початок 1 послання ап. Павла до Тимотея 5, 11-21

Сину Тимотею, молодих же вдовиць не приймай, бо, коли вони служінням Христові розгордіють, хотять виходити заміж, стягаючи на себе осуд, бо відкинули першу віру. Крім того звикають бездільно тинятися по хатах, і не тільки нічого не роблять, а ще й цокочуть і скрізь втручаються, і говорять, чого не личить. Отже, хочу, щоб молодші виходили заміж, дітей народжували, рядили домом і не давали противникові ніякої зачіпки для лихомовства. Бо деякі вже пішли слідом за сатаною. Коли ж якийсь віруючий або віруюча прийняла до себе вдовиць, нехай їм допомагає, хай не обтяжується Церква, щоб вона могла справжнім удовицям помагати. Пресвітери, що добре головують, гідні подвійної пошани, передусім ті, що працюють словом і навчанням. Бо Писання говорить: Не зав'язуй рота волові, що молотить; і: Робітник є гідний своєї заплати. На пресвітера не приймай скарги, хіба що при двох або трьох свідках. Тих, що грішать, картай перед усіма, щоб інші страх мали. Заклинаю тебе перед Богом і Христом Ісусом та вибраними ангелами берегти це безсторонньо, не робивши нічого з нахилу до когось.

На початок Євангеліє від Луки 17, 26-37

Сказав Господь: Як було за днів Ноя, так буде за днів Сина Людського: їли, пили, женилися, виходили заміж, аж до дня, коли Ной увійшов у ковчег; надійшов потоп і вигубив усіх їх. Так само сталось і за днів Лота; їли, пили, купували, продавали, садили, будували; та того дня, коли Лот вийшов з Содому, вогонь і сірка линули з неба і всіх вигубили. Так само буде й того дня, як об'явиться Син Людський. Хто буде того дня на покрівлі, речі ж його в хаті, нехай не злізає за ними. А хто на полі, нехай так само не вертається назад. Пригадайте жінку Лота. Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той оживить його. Кажу вам, тієї ночі двоє буде на однім ліжку: одного візьмуть, другого зіставлять. Дві жінки молотимуть разом: одну з них візьмуть, другу зоставлять. Двоє буде на полі: одного візьмуть, другого лишать. Тоді вони Його спитали: Де, Господи? Він відповів їм: Де труп, там і орли зберуться.

На початок Що є ціллю?

Учитель школи зі стрільби із лука був також знаний як Вчитель Життя.

Одного разу на змаганнях його найкращий учень тричі поспіль влучив у ціль, викликавши бурю оплесків. Усі вітали його, а також і Вчителя з перемогою.

Втім, той зовсім не виглядав задоволеним. Радше навпаки.

Коли згодом учень поцікавився у Вчителя, чому той так поводився, то у відповідь почув:

– Колись ти зрозумієш, що влучити в ціль ще не означає досягнути її.

– Що Є ціллю? – запитав учень.

Та Вчитель не відповів. Хлопець мав сам усвідомити те, що неможливо передати словами.

 

І одного дня учень відкрив, що справжньою ціллю є не результат, а ставлення до нього; не десятка, а зникнення власного «я».


Ентоні де Мелло. Молитва жаби. т. 2. - Свічадо, 1999

На початок Прохання про молитву

З 9 грудня 2003 року на цьому місці у "Покутті" Ви можете подати своє прохання про молитву. А ми передамо його сестрам-монахиням Української Греко-Католицької Церкви, які будуть молитися у Вашому намірі. Якщо Ви не заперечуватимете, прохання буде активізоване тут (тільки текст прохання, без вказівки імені та прізвища того, хто просить про молитву).

Запрошуємо відвідувачів нашої сторінки до спільної молитви, адже Господь наш Ісус Христос сказав: "Де двоє або троє зібрані в моє ім'я, там я серед них" (Мт. 18, 20), - а також: "Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам" (Мт. 7, 7). Як відомо, молитви є різні (одна триває декілька хвилин і інша - лічені секунди), тому просимо про таку молитву, яку матимете змогу промовити.

Просимо помолитися

- за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея (Шептицького) та Ісповідника віри Патріарха Йосифа (Сліпого);
- за Боже благословення для Віктора, Олександра, Галини, Петра, Каземіра, Світлани, Олени, Оксани, Віри;
- за Боже благословення для Михайла, Олени, Настасії, Маркіяна, Миколи, Ольги, Володимира, Марти, Марти, Ірини, Галини, Михайла, Світлани, Світлани;
- за упокій Петра, Юстини, Миколи, Василя, Кулини, Миколи, Івана, Матрони;
- за упокій Михайла, Марії, Тетяни, Анни, Петра, Станіслава, Данила, Меланки, Стефи, Михайла, Гриня, Василя, Йосифа;
- за упокій Михайла, Марії, Миколи, Людмили, Валентини, Антона, Єфросинії, Олексія, Семена, Єви;
- за упокій Василя, Емілії, Богдана, Лідії, Віктора, Михайла, Наталії, Зінаїди, Михайла, Миколи, Миколи;
- за здоров'я душі, тіла Тетяни і Вадима, мир, злагоду в їх сім’ї, любов між ними і за те, щоб Господь Бог дав їм дитину;
- за здоров'я душі, тіла Михайла, мир, злагоду, щоб Господь Бог дав Михайлові роботу;
- за упокій Нелі, Луня;
- за Боже благословення для священиків Романа, Романа, Івана, Андрія, Миколу, Тимотея, Володимира, Юрія;
- за Боже благословення для сестер Емілії, Бернадети, Ольги, Володимири;
- за упокій воїнів ОУН, УПА, запорізьких козаків знищених Катериною II та душі в чистилищі українського народу;
- за упокій душ, які померли під час голодомору;
- за Боже благословення для готельного бізнесу Михайла, Світлани;
- за Боже благословення для Зенновії, Руслана;
- за благословення для Святослава і його швидке одужання після важкої аварії;
- за упокій душі Назарія;
- за благословення для Андрія та Оксани, за мир злагоду і любов у їхній сім'ї і щоб Господь Бог подарував їм дитину;
- за благословення для Андрія, Лесі та Юлії і, щоб Господь допоміг їм подолали ту складну ситуацію, в якій вони опинилися;
- за Боже благословення Вікторії та Андрія;
- за здоров'я та ласки Божі для Марічки;
- за навернення Ігоря;
- за здоров'я Лілії, Олекси, Антона.У зв'язку з неполадками в роботі форми для надсилання прохань про молитву, просимо надсилати свої прохання безпосередньо на електронну адресу: press@ugcc.org.ua

Якщо Ви бажаєте залишити своє прохання, то просимо заповнити нижчеподану форму (формулювання прохання має бути чітким і лаконічним).

Ваше ім'я та прізвище:
         
Ваша ел. адреса (e-mail):
         
Текст прохання:
         
                         

На початок 


© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC