Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100

   В розділі...
     <<< Назад
  
• 01.02.2008
• 02.02.2008
• 03.02.2008
• 04.02.2008
• 05.02.2008
• 06.02.2008
• 07.02.2008
• 08.02.2008
• 09.02.2008
• 10.02.2008
 11.02.2008
• 12.02.2008
• 13.02.2008
• 14.02.2008
• 15.02.2008
• 16.02.2008
• 17.02.2008
• 18.02.2008
• 19.02.2008
• 20.02.2008
• 21.02.2008
• 22.02.2008
• 23.02.2008
• 24.02.2008
• 25.02.2008
• 26.02.2008
• 27.02.2008
• 28.02.2008
• 29.02.2008
   11.02.2008

11 лютого 2008 року


Перенесення чесних мощів св. свящмуч. Ігнатія Богоносця.Перенесення мощів святого Ігнатія Богоносця

Св. Ігнатій Богоносець загинув мученицькою смертю в Римі за імператора Траяна, який наказав кинути його на розтерзання звірам. Вірні позбирали кості св. Ігнатія і поховали у Римі. Згодом святі мощі відіслали до Антіохії, де їх поховали у храмі на дафнійському передмісті. У 450 році святі мощі перенесли до нової церкви, збудованої на місці зруйнованої поганської богині Фортуни. Мощі св. Ігнатія прославилися численними чудами. У середині VII ст. їх перенесли до Рима в церкву св. Папи Климента.

На початок 1 соборне послання ап. Петра 2, 21-3, 9

Улюблені, Христос страждав за вас також, даючи вам приклад, щоб ви йшли Його слідами. Той, хто не вчинив ніякого гріха і підступу не знайшлося в Його устах, Якого злословили, але сам не злословив, Який страждав, та не погрожував, але здався на справедливого суддю, Він сам у своєму тілі виніс на дерево наші гріхи, щоб ми, вмерши для гріхів, жили для справедливости; Його ранами ми оздоровились. Бо ви блукали, немов вівці, але тепер повернулися до пастиря й наставника душ ваших. Так само й ви, жінки, коріться вашим чоловікам, щоб навіть, якщо деякі й не вірять слову, були поведінкою жінок здобуті без слова, коли побачать ваше життя в чистоті й повазі. Нехай ваша окраса буде не зовнішнє заплітання волосся, накладання золотих обручок чи прибирання в шати, але в середині людського серця, в нетлінній красі лагідного та мовчазного духа, що є многоцінним перед Богом. Так колись і святі жінки, покладаючи надію на Бога, приоздоблювалися, корячися своїм чоловікам, як от Capa слухала Авраама і паном його називала; ви ж її діти, коли добре чините не лякаєтесь жодних застрашувань. Ви, чоловіки, живіть розумно разом з вашими жінками, як з істотами, що від вас слабші, віддаючи їм належну шану, як співспадкоємцям благодаті життя; тим ваші молитви не матимуть перешкоди. Нарешті всі ви будьте однієї думки, співчутливі, братолюбні, милосердні, сердечні, скромні й покірні. Не платіть злом за зло чи лайкою за лайку, а, навпаки, благословляйте, бо ви на те покликані, щоб успадкувати благословення.

На початок Євангеліє від Марка 12, 13-17

В той час, фарисеї і старші юдейські, послали до Ісуса декого з фарисеїв та іродіяд, щоб піймати на слові. Прийшли ті і кажуть до Нього: Учителю, знаємо, що Ти праведний і не зважаєш ні на кого, бо не дивишся на лице людей, лише по правді наставляєш на путь Божу. Личить давати данину кесареві, чи ні? Маємо давати, чи не давати? Він, знаючи їхнє лукавство, сказав їм: Чого Мене спокутуєте? Принесіть мені динарій, щоб я бачив. Ті принесли. Він сказав їм: Чий це образ і напис? Ті йому відповіли: Кесарів. Тоді Ісус промовив до них: Віддайте кесареві, що кесареве, а Богові, що Боже. І вони дивувалися Йому.

На початок Осел і сопілка

У траві на луці лежала загублена кимось Сопіл­ка. Вже давно ніхто на ній не грав. Аж одного дня поблизу проходив Осел, він узяв та й подув у Со­пілку щосили. Ніколи у своєму житті Осел не чув такого чарівного звуку. І не лише він, у своєму ослячому житті, але й Сопілка – у своєму.

Ні Осел, ні Сопілка не могли зрозуміти, що ста­лося (обоє не були розумними, але вірили в розум­ність), вони відсахнулися одне від одного, засоро­мившись найпрекраснішої події в їхньому житті.

Скільки-то в нашому житті покинутих сопі­лок, покинутих ослів? Багато з нас ще не пізнали себе, багато приховують, ким є, очікуючи милості від інших, незнайомих нам людей, які так само хо­ваються від себе. Але іноді якесь відкриття, якась несподіванка, якась іскорка можуть... І знову все обривається. Тому що нам бракує відваги полю­бити.

Її треба мати стільки, щоб прийняти любов інших.


Бруно Ферреро "Це знає тільки вітер" - Свічадо, 2005

На початок Прохання про молитву

З 9 грудня 2003 року на цьому місці у "Покутті" Ви можете подати своє прохання про молитву. А ми передамо його сестрам-монахиням Української Греко-Католицької Церкви, які будуть молитися у Вашому намірі. Якщо Ви не заперечуватимете, прохання буде активізоване тут (тільки текст прохання, без вказівки імені та прізвища того, хто просить про молитву).

Запрошуємо відвідувачів нашої сторінки до спільної молитви, адже Господь наш Ісус Христос сказав: "Де двоє або троє зібрані в моє ім'я, там я серед них" (Мт. 18, 20), - а також: "Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам" (Мт. 7, 7). Як відомо, молитви є різні (одна триває декілька хвилин і інша - лічені секунди), тому просимо про таку молитву, яку матимете змогу промовити.

Просимо помолитися

- за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея (Шептицького) та Ісповідника віри Патріарха Йосифа (Сліпого);
- за Боже благословення для Віктора, Олександра, Галини, Петра, Каземіра, Світлани, Олени, Оксани, Віри;
- за Боже благословення для Михайла, Олени, Настасії, Маркіяна, Миколи, Ольги, Володимира, Евеліни, Ілони, Геннадія, Ярослава, Марти, Марти, Ірини, Галини, Михайла, Світлани, Світлани;
- за упокій Петра, Юстини, Миколи, Василя, Кулини, Миколи, Івана, Матрони;
- за упокій Михайла, Марії, Тетяни, Анни, Петра, Станіслава, Данила, Меланки, Стефи, Михайла, Гриня, Василя, Йосифа;
- за упокій Михайла, Марії, Миколи, Людмили, Валентини, Антона, Єфросинії, Олексія, Семена, Єви;
- за упокій Василя, Емілії, Богдана, Лідії, Віктора, Михайла, Наталії, Зінаїди, Михайла, Миколи, Миколи;
- за здоров'я душі, тіла Тетяни і Вадима, мир, злагоду в їх сім’ї, любов між ними і за те, щоб Господь Бог дав їм дитину;
- за здоров'я душі, тіла Михайла, мир, злагоду , щоб Господь Бог дав Михайлові роботу;
- за упокій Нелі, Луня;
- за Боже благословення для священників Романа, Романа, Івана, Андрія, Миколу, Тимотея, Володимира, Юрія;
- за Боже благословення для сестер Емілії, Бернадети, Ольги, Володимири;
- за упокій воїнів ОУН, УПА, запорізьких козаків знищених Катериною II та душі в чистилищі українського народу;
- за упокій душ, які померли під час голодомору;
- за Боже благословення для готельного бізнесу Михайла, Світлани;
- за здоровя та ласки Божі для Марічки;
- за благословення для Святослава і його швидке одужання після важкої аварії;
- за благословення для Андрія та Оксани, за мир злагоду і любов у їхній сім'ї і щоб Господь Бог подарував їм дитину;
- за благословення для Андрія, Лесі та Юлії і, щоб Господь допоміг їм подолали ту складну ситуацію, в якій вони опинилися.У зв'язку з неполадками в роботі форми для надсилання прохань про молитву, просимо надсилати свої прохання безпосередньо на електронну адресу: press@ugcc.org.ua

Якщо Ви бажаєте залишити своє прохання, то просимо заповнити нижчеподану форму (формулювання прохання має бути чітким і лаконічним).

Ваше ім'я та прізвище:
         
Ваша ел. адреса (e-mail):
         
Текст прохання:
         
                         

На початок 


© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC