Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100

   В розділі...
     <<< Назад
  
• 01.02.2008
• 02.02.2008
• 03.02.2008
• 04.02.2008
• 05.02.2008
• 06.02.2008
• 07.02.2008
• 08.02.2008
• 09.02.2008
• 10.02.2008
• 11.02.2008
• 12.02.2008
• 13.02.2008
• 14.02.2008
• 15.02.2008
• 16.02.2008
• 17.02.2008
• 18.02.2008
• 19.02.2008
• 20.02.2008
• 21.02.2008
• 22.02.2008
• 23.02.2008
• 24.02.2008
• 25.02.2008
• 26.02.2008
• 27.02.2008
 28.02.2008
• 29.02.2008
   28.02.2008

28 лютого 2008 року


Cв. ап. Онисима.Святий Онисим

Святий Онисим жив у місті Колосси у Малій Азії і був невільником-поганином у багатого чоловіка Филимона, який став християнином. Одного разу Онисим, провинившись перед Филимоном, зі страху перед карою втік до Рима, де в той час св. Павло перебував у в'язниці і проповідував Христову науку. Під впливом св. апостола Онисим прийняв св. Хрещення.

Згодом Филимон простив Онисимові провину і відпустив його на волю. Відтоді Онисим ревно допомагав св. Павлові у його апостольській праці. Він разом з Тихіком відніс листа св. Павла до колосян. Перед смертю св. Павло висвятив Онисима на єпископа Верії. Покинувши у 67 році Рим, Онисим проповідував Христову віру в Греції і країнах Малої Азії. Загинув мученицькою смертю 95 року.

На початок 1 соборне послання ап. Івана 4, 20-5, 21

Улюблені, коли хтось каже: я люблю Бога, а ненавидить свого брата, той неправдомовець. Бо хто не любить свого брата, якого бачить, той не може любити Бога, якого не бачить. І таку заповідь ми одержали від Нього: Хто любить Бога, той нехай любить і брата свого. Кожен, хто вірує, що Ісус є Христос, народився від Бога; і кожен, хто любить того, хто Зродив, любить і того, хто Зродився від нього. З того пізнаємо, що любимо дітей Божих, коли любимо Бога і заповіді Його виконуємо. Бо де є любов Бога: берегти Його заповіді. А заповіді Його не тяжкі. Бо все, що народжується від Бога, перемагає світ. Ось перемога, яка перемогла світ: це віра наша. А хто перемагає світ, як не той, хто вірує, що Ісус є Син Божий? Це той, хто прийшов водою і кров'ю, і Духом: Ісус Христос. І не тільки водою, але водою і кров'ю. І Дух свідчить, бо Дух, то правда; бо троє свідчать на небі: Отець, Слово і Святий Дух; і ці троє є одно. І троє свідчать на землі: Дух, і вода, і кров, і ті троє є одно. Коли приймаємо свідчення людське, то свідчення Боже більше. Такс бо свідчення Боже, що Він свідчить нам про свого Сина. Хто вірує в Сина Божого, той має в собі це свідчення. Хто не вірує в Бога, той робить Його неправдомовним, бо він не вірить свідченню, яким Бог свідчить про свого Сина. І ось це свідчення: Бог дав нам життя вічне, і це життя в Його Сині. Хто має Сина, той має життя; хто ж Сина Божого не має, той не має життя. Я вам написав це, щоб ви знали, що маєте життя вічне і щоб ви вірували в ім'я Сина Божого. А це є довір'я, яке маємо до Нього: що, коли просимо чогось згідно з Його волею, він вислухає нас. І коли знаємо, що він нас вислухає, чого б ми не просили, то знаємо, що одержуємо те, що просили. Коли хто бачить брата свого, який грішить гріхом не на смерть, нехай молиться, і він дасть йому життя, тим, що грішать не на смерть; бо є гріх, що веде на смерть, і я не за цей кажу, щоб молитися. Всяка несправедливість є гріхом, але є гріх, що не на смерть. Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить. Але народжений від Бога береже себе, і лукавий не займає його. Ми знаємо, що ми від Бога і що ввесь світ лежить у лихому. Ми знаємо також, що Божий Син прийшов і дав нам розум, щоб ми Правдивого пізнали. І щоб ми були в Його справжнім Сині Ісусі Христі. Він є правдивий Бог і життя вічне. Дітоньки, бережіться ідольських жертв. Амінь.

На початок Євангеліє від Марка 15, 1-15

В ті дні первосвященики вчинили нараду із старшими й книжниками — увесь синедріон. Зв'язавши Ісуса, вони повели і видали Його Пилатові. Пилат спитав Його: Ти — цар юдейський? Він у відповідь каже йому: Ти кажеш. Первосвященики обвинувачували Його. І знову спитав Його Пилат, кажучи: Не відповідаєш нічого? Дивись, скільки Тебе обвинувачують. Та Ісус нічого більше не відповідав, і Пилат дивувався. На свято Пасхи Пилат відпускав їм одного в'язня, якого вони просили. А був один, що звався Варавва, ув'язнений з бунтівниками, які під час бунту вчинили були вбивство. І народ, підійшовши, почав просити про те, що він робив їм за звичаєм. Пилат відповів їм, кажучи: Хочете, щоб я вам відпустив царя юдейського? Знав бо, що первосвященики видали його заздрости ради. Первосвященики ж підбурили народ, щоб відпустив їм радше Варавву. Пилат знову заговорив і сказав до них: Що мені робити з Тим, Якого ви звете царем юдейським? Ті знову закричали: Розіпни Його! Пилат сказав до них: Яке зло вчинив Він? Та вони ще гірше кричали: Розіпни Його! Тоді Пилат, бажаючи догодити юрбі, відпустив їм Варавву, а Ісуса велів бичувати і видав на розп'яття.

На початок Чудовий день

Два тижні йшов дощ. В одну мить небо прояс­нилося і настав чудовий сонячний день – краса невимовна.

Через негоду затримувалися польові роботи. Один знервований господар не міг знайти свого робіт­ника.

Послав по нього дочку.

Коли дочка господаря прийшла до дому робіт­ника, той лежав собі на сонці, підставивши лице лагідному теплу.

Дівчина зганила його за лінивство і рішуче наказала йти до праці.

Робітник подивився на неї й усміхнувся: "Ти й справді думаєш, що я дозволю тобі найняти мене в такий чудовий день?"

Ми звикли, що можемо продавати і купувати все, що забажаємо, і перестали усвідомлювати, що ще існують речі, яким нема ціни, – речі безцінні.


Бруно Ферреро "Це знає тільки вітер" - Свічадо, 2005

На початок Прохання про молитву

З 9 грудня 2003 року на цьому місці у "Покутті" Ви можете подати своє прохання про молитву. А ми передамо його сестрам-монахиням Української Греко-Католицької Церкви, які будуть молитися у Вашому намірі. Якщо Ви не заперечуватимете, прохання буде активізоване тут (тільки текст прохання, без вказівки імені та прізвища того, хто просить про молитву).

Запрошуємо відвідувачів нашої сторінки до спільної молитви, адже Господь наш Ісус Христос сказав: "Де двоє або троє зібрані в моє ім'я, там я серед них" (Мт. 18, 20), - а також: "Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам" (Мт. 7, 7). Як відомо, молитви є різні (одна триває декілька хвилин і інша - лічені секунди), тому просимо про таку молитву, яку матимете змогу промовити.

Просимо помолитися

- за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея (Шептицького) та Ісповідника віри Патріарха Йосифа (Сліпого);
- за здоров'я душі і тіла Марії, та за Боже благословення для Марії, Геннадія, Миколи та Людмили;
- за здоров'я та ласки Божі для Ірини;
- за благословення для Святослава і його швидке одужання після важкої аварії;
- за благословення для Андрія та Оксани, за мир злагоду і любов у їхній сім'ї і щоб Господь Бог подарував їм дитину;
- за благословення для Андрія, Лесі та Юлії і, щоб Господь допоміг їм подолали ту складну ситуацію, в якій вони опинилися;
- за здоров'я та ласки Божі для Марічки.У зв'язку з неполадками в роботі форми для надсилання прохань про молитву, просимо надсилати свої прохання безпосередньо на електронну адресу: press@ugcc.org.ua

Якщо Ви бажаєте залишити своє прохання, то просимо заповнити нижчеподану форму (формулювання прохання має бути чітким і лаконічним).

Ваше ім'я та прізвище:
         
Ваша ел. адреса (e-mail):
         
Текст прохання:
         
                         

На початок 


© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC