Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100

   В розділі...
     <<< Назад
  
• Великопісні реколекції Блаженнішого Любомира
• Лекції Блаженнішого Любомира
• Кодекс Канонів Східних Церков
• Фотоальбом
 Відеофайли
• 2003 - Рік Родини
• 2004 - Рік ювілеїв
• 2005 - Рік Пр. Євхаристії
• Моральна катехиза
• Покуття
• Календар УГКЦ
• Моніторинг ЗМІ
• Проповіді та промови
• Жива історія нескореної Церкви
• Визначні постаті УГКЦ ХХ ст.
• Львівський псевдособор 1946 року
• Актуальне інтерв’ю
• Вісник Києво-Галицького Верховного Архиєпископства
• 2008 - Рік християнського покликання
   Відеофайли

Відеофайли

Запрошуємо Вас переглянути фільм „Душа” із серії „Пошук істини”, який для ефіру підготував Департамент інформаційної політики Києво-Галицької Митрополії УГКЦ спільно з радіо „Воскресіння”. Фільм був відзнятий під час зустрічі Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара, Глави УГКЦ, з молоддю. Їхня розмова проходила у формі питань та відповідей. У фільмі Ви зможете почути повчання Блаженнішого Любомира про завжди актуальні питання стосовно людської душі. Також можна переглянути окремі фрагменти цього фільму.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм і запропоновані фрагменти у вузькоекранному вигляді.

Фільм „Душа” із серії „Пошук істини” (Розмір: 31, 08 МБ. Загальна тривалість фільму: 18 хв. 45 с.)

Окремі фрагменти:

Відповідь Блаженнішого Любомира на контраверсійну тезу філософів Кратета та Дікеарха: "Душа взагалі відсутня в людському організмі, а тіло рухається само по собі". (1, 77 МБ)

Який принцип, яка особливість різнить мене від інших? (4, 01 МБ)

Про віру в існування душі. (1, 56 МБ)

Про природу людини за Арістотелем та Платоном. (6, 71 МБ)

Як народжується душа і з чого вона складається? (1, 64 МБ)

Про чистилище і митарства. (3, 45 МБ)

Про реінкарнацію. (3, 37 МБ)

Чи визнає Церква, що душа в окремі моменти може залишати тіло та повертатися назад до нього? (1, 25 МБ)

Про клонування. (2, 50 МБ)


На початок Запрошуємо Вас переглянути фільм „Влада” із серії „Пошук істини”, який для ефіру підготував Департамент інформаційної політики Києво-Галицької Митрополії УГКЦ спільно з радіо „Воскресіння”.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм і запропоновані фрагменти у вузькоекранному вигляді.

Фільм „Влада” із серії „Пошук істини” (Розмір: 34, 3 МБ. Загальна тривалість фільму: 20 хв. 09 с.)

Окремі фрагменти:

Відповідь Блаженнішого Любомира на контраверсійну тезу Отто Бісмарка: "Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання та під час виборів". (1, 73 МБ)

Чому Господь допускає до влади аморальних людей? (3, 22 МБ)

Про взаємодію держави та Церкви. (2, 92 МБ)

Влада як пристрасть. Думка Блаженнішого Любомира стосовно цього. (3, 42 МБ)

Значення мирянських організацій, як посередників між Церквою і державою? (2, 02 МБ)

Якою б мала бути українська влада? (2, 91 МБ)

Як поєднюється в УГКЦ влада Апостольської столиці та влада Глави нашої Церкви? (2, 29 МБ)

Як повинна вести себе Церква в режимі безбожної влади? (1, 76 МБ)

Чи можна говорити, що в нас демократична, народна влада, коли знаємо, що прийти до влади без грошей неможливо? (2, 29 МБ)

Про хабарництво. (1, 17 МБ)

Чи повинен священнослужитель активно боротися проти виразок суспільства та закликати мирян до повалення аморальної влади? (3, 89 МБ)

Відповідь Блаженнішого Любомира на тезу Джеймса Фрімана Кларка: "Політик думає про наступні вибори, державний муж - про наступні покоління". (3, 89 МБ)


На початок Запрошуємо Вас переглянути біографічний фільм про Блаженнішого Любомира із серії "Імена", який для ефіру підготувала творча група "Омега-TV".

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм у вузькоекранному вигляді.

Біографічний фільм про Блаженнішого Любомира із серії "Імена" (Розмір: 29, 1 МБ. Загальна тривалість фільму: 39 хв. 36 с.)

На початок Запрошуємо Вас переглянути фільм "Заповіт", який для ефіру підготувала Місія „Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ” при Києво-Галицькій Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. Це документальний фільм, який розповідає про Митрополита Андрея і його старання для досягнення єдності християн.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм у вузькоекранному вигляді.

Фільм "Заповіт" (1 частина) (Розмір: 34, 2 МБ. Тривалість 1 частини: 30 хв. 38 с.)

Фільм "Заповіт" (2 частина) (Розмір: 28, 8 МБ. Тривалість 2 частини: 25 хв. 46 с.)

На початок Запрошуємо Вас переглянути фільм "Апостол", який для ефіру підготувала Місія „Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ” при Києво-Галицькій Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. Це документальний фільм про святого священномученика Йосафата, Архієпископа Полоцького.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм у вузькоекранному вигляді.

Фільм "Апостол" (Розмір: 32, 8 МБ. Тривалість: 30 хв.)

На початок Запрошуємо Вас переглянути фільм "Посвята", який для ефіру підготувала Місія „Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ” при Києво-Галицькій Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. Це документальний фільм про Владик Івана (Хому) та Любомира (Гузара), який акцентує свою увагу на питанні визнання їхніх єпископських хіротоній.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм у вузькоекранному вигляді.

Фільм "Посвята" (Розмір: 31, 9 МБ. Тривалість: 29 хв.)

На початок Запрошуємо Вас переглянути фільм "Світильник істини", який для ефіру підготувала Місія „Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ” при Києво-Галицькій Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. Це документальний біографічний фільм про Митрополита Андрея Шептицького.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм у вузькоекранному вигляді.

Фільм "Світильник істини" (1 частина) (Розмір: 33, 07 МБ. Тривалість 1 частини: 30 хв. 35 с.)

Фільм "Світильник істини" (2 частина) (Розмір: 32, 04 МБ. Тривалість 2 частини: 29 хв. 03 с.)

На початок Запрошуємо Вас переглянути фільм "Ціною власного життя", який для ефіру підготувала Місія „Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ” при Києво-Галицькій Митрополії Української Греко-Католицької Церкви. Це документальний фільм про Митрополита Володимира Стернюка, провідника підпільної УГКЦ.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм у вузькоекранному вигляді.

Фільм "Ціною власного життя" (Розмір: 32 МБ. Тривалість: 31 хв.)

На початок Запрошуємо Вас переглянути фільм про реабілітаційний центр "Назарет", який для ефіру підготував "Карітас" Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української Греко-Католицької Церкви. Це документальний фільм про реабілітаційний центр для узалежнених від алкоголю та наркотиків людей.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували фільм у вузькоекранному вигляді.

Фільм про реабілітаційний центр "Назарет" (Розмір: 32, 9 МБ. Тривалість: 22 хв.)

На початок Cправжньою мистецькою окрасою другого дня роботи ХХІІ Міжнародного конгресу родини, який відбувався 9-11 травня 2006 року в Міжнародному центрі культури і мистецтва столиці України місті Києві стало сценічне представлення гуцульського весілля. Режисером цього дійства був о. митр. Валерій Сиротюк, парох Собору Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Чернівців. У рамках представленої концертної програми відбулась прем'єра пісні та кліпу «Ні абортам!». Музична стрічка – це авторський дарунок отця Валерія всім учасникам конгресу.

Для того, щоб зменшити обсяг, ми зформатували кліп у вузькоекранному вигляді.

Музичний кліп проти абортів о. митр. Валерія Сиротюка, пароха Собору Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Чернівців (Розмір: 11, 6 МБ. Тривалість: 4 хв. 30 с.)

На початок 10 лютого 2007 року в ефірі телеканалу "1+1" було продемонстровано програму із серії «Приховане життя», героєм якої був Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ.

На офіційній сторінці телеканалу про програми із серії «Приховане життя» читаємо, що знімальна група влаштовує свої зустрічі в легкій, домашній, звичній для знаменитості обстановці. «Я ніколи не домовляюся про якісь теми, які не можна зачіпати, - зізнається Наталія Мосейчук, ведуча програми. - Я ніколи не домовлялася про якісь місця зйомок, які не можна показувати. Насправді я покладаюся на своє внутрішнє відчуття - коли можна перейти межу і поставити якесь питання, а коли ні. Ми говоримо про те, про що передусім цікаво було б дізнатися глядачу».

Запрошуємо Вас переглянути цю програму. Для того, щоб зменшити обсяг ми зформатували її у вузькоекранному вигляді.

Програма із серії «Приховане життя», героєм якої був Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ (Розмір: 61, 6 МБ. Тривалість: 27 хв. 56 с.)

На початок 14 грудня 2006 року у Києві в Малому залі кінотеатру «Кінопалац» (Інститутська, 1) відбулася презентація фільму «Парох Майданека». Фільм розповідає про греко-католицького священика Омеляна Ковча, ісповідника віри ХХ ст. Через те, що він рятував євреїв, спершу був запроторений до в'язниці у Львові, а потім до концтабору «Майданек», де і загинув. Особа отця Омеляна, його діяльність та мученицька смерть створили надзвичайну можливість до діалогу різних культурних ідентичностей, зокрема української, польської та єврейської.

Запрошуємо Вас переглянути цей фільм. Для того, щоб зменшити обсяг ми зформатували його у вузькоекранному вигляді.

Фільм «Парох Майданека» (Розмір: 97, 7 МБ. Тривалість: 50 хв. 24 с.)

На початок 6 червня в Україні святкують День журналіста. Запрошуємо Вас переглянути відеопривітання Блаженнішого Любомира. Для того, щоб зменшити обсяг ми зформатували його у вузькоекранному вигляді.

Відеопривітання Блаженнішого Любомира з нагоди Дня журналіста >>> (1 МБ; 43 с.)

На початок У старенькому, понад 500-літньому дерев'яному храмі у Глинянах був надпрестольний, всіма призабутий образ розп'яття. Через довгий вік образ був цілковито темним, почорнілим та ледве помітним. Саме на свят-вечір перед Різдвом Христовим у 1936 р. маленькі діти побачили через вікно вогник у церкві. Упродовж кількох днів від того моменту образ став зовсім як новий.

Запрошуємо Вас переглянути фільм «Чудо у Глинянах», який розповідає про цей образ та про чудесні зцілення, що стаються у Глинянах. Для того, щоб зменшити обсяг ми зформатували його у вузькоекранному вигляді.

Фільм «Чудо у Глинянах» (Розмір: 46, 6 МБ. Тривалість: 20 хв. 55 с.)

На початок У 1941 році, розп'ятим на стіні тюремного коридору по вул. Замарстинівській (Бригідках) у Львові, було знайдено тіло о. Зиновія Ковалика, ЧНІ. Його арештовано у церкві 20 грудня 1940 року під час пропові на честь Непорочного Зачаття Божої Матері. У червні 2001 року під час Літургії у Львові Святіший Отець Іван Павло ІІ проголосив о. Зиновія Ковалика блаженним.

Запрошуємо Вас переглянути фільм, який розповідає про життя і діяльність блаженного священномученика Зиновія Ковалика. Фільм створено телевізійною студією "Алилуя".

Фільм «Спогади про блаженного Зенона Ковалика» (Розмір: 61, 1 МБ. Тривалість: 30 хв. 39 с.)

На початок © 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC