Зміст

Новини

Прес релізи

Церква в Україні

Історія УГКЦ

УГКЦ сьогодні

Офіційні документи

Патріархат

Бібліотека

Запитуємо священика

Контакти

Головна сторінка

Rambler's Top100


Помилка в тексті?
Виділіть мишкою та натисніть Ctrl+Enter!

   В розділі...
    <<< Назад

Інтерв'ю у цьому розділі походять з різних джерел і не завжди відповідають офіційній позиції УГКЦ.


  
1. "Мусимо знайти спільну дорогу": інтерв'ю Блаженнішого Любомира в „Gazetа Wyborcza” (фрагмент)
15.07.2004 [18:44] // Патр_інтерв'ю // UGCC News
Патріархат не є для нас самоціллю. Це нагадує купівлю доброго автомобіля, щоби можна було зручніше подорожувати. Не можна сподіватися, що з проголошенням Патріархату все автоматично зміниться. Я так не вважаю. Патріархат – це важливий і потрібний елемент для внутрішньоцерковного життя і для сопричастя з іншими Церквами. Патріархат не мусить виникнути до кінця року, ані найближчими роками. Він попросту дуже потрібний. Але ми також мусимо зрозуміти, як він повинен функціонувати, щоби вірні й духовенство знали, чого можна від нього сподіватися.

2. „Ми належимо до однієї Європи...”: інтерв’ю з Преосвященним Владикою Іваном Юрковичем, Апостольським Нунцієм в Україні (фрагмент)
08.07.2004 [09:59] // Патр_інтерв'ю // UGCC News
 
Кожне роз‘єднання є болем для всіх. Однак потрібно чітко усвідомити, що альтернативи діалогові немає. Християнський, церковний, діалог не є простішим від іншого роду діалогів, оскільки на його розвиток впливають історичні обставини, страждання, люди тощо. Є багато речей, на які потрібно зважати. І папський нунцій також повинен в цьому процесі брати участь.

3. "Я научился многому у русских богословов": інтерв'ю з Кардиналом Вальтером Каспером (рос. мова)
20.02.2004 [19:13] // Патр_інтерв'ю // UGCC News
 
Я приехал в Россию по приглашению Католической Епископской конференции. Это приглашение было согласовано с Московским Патриархатом. Я хотел посетить католическое сообщество, а также встретиться со Священноначалием Московского Патриархата, с председателем Отдела внешних церковных связей.

4. „Я би порадив українцям: просто проголосіть Патріархат і отримайте його”: інтерв'ю з о. Робертом Тафтом
15.02.2004 [19:01] // Патр_інтерв'ю // UGCC News
 
Питання католицько-православних стосунків, зокрема можливості надання Українській Греко-Католицькій Церкві статусу Патріархату, було підняте в інтерв’ю, яке 4 лютого дав журналісту видання „National Catholic Reporter” Джону Алену ректор Папського Орієнтального Інституту отець-єзуїт Роберт Тафт – провідний фахівець з питань діалогу між Сходом та Заходом, відомий експерт-орієнталіст. Пропонуємо вашій увазі скорочений варіант цієї розмови, яка велася напередодні запланованого на 16-20 лютого візиту до Москви Президента Папської Ради з питань сприяння християнській єдності кардинала Вальтер Каспера.

5. Інтерв’ю з Блаженнішим Патріархом Григорієм ІІІ, Главою Мелхітської Греко-Католицької Церкви (фрагмент)
14.10.2002 [09:48] // Патр_інтерв'ю // UGCC News
 
Я прийшов як паломник. Протягом свого візиту зустрічався з різними людьми, відвідував різні місця і побачив, що все є набагато краще, аніж я сподівався. Те, що зі мною сталося, все що пережив, перевершило мої очікування. Всі аспекти життя вашої Церкви: духовенство, монашество, вірні, навіть державні урядовці, які з такою пошаною поставилися до мене і ставляться до Церкви, перебувають на високому рівні і це краще, аніж я думав.

Помилка в тексті? Виділіть мишкою та натисніть Ctrl+Enter!
© 1995-2008 Українська Греко-Католицька Церква  Web від TRC